Reference


MAPEI

Společnost MAPEI, je jedním ze světových lídrů v produkci lepidel a stavební chemie. V rámci modernizace administrativní budovy v Olomouci bylo 23ks dveří osazeno moderním  bezdrátovým systémem kontroly vstupu AperioTM E100 a C100 a 7 dveří RFID čtečkami, které jsou integrovány do přístupového systému GCS 7800. Kombinace bezdrátové technologie AperioTM a přístupového systému GCS 7800 přináší vysokou úroveň zabezpečení s možností flexibilní správy přístupů.

logo_bruno-family-park-brno-slatina
BRuNO family park Brno

Unikátní herní centrum BRuNO Family park v Brně pro rodiny s dětmi je jedinečné v rámci střední Evropy a pomocí originálních herních prvků rozvíjí fantazii, kreativitu a pohybové dovednosti dětí. V rámci řízení přístupu po budově a platebního pokladního systému byly osazeny čtečky Mifare na personální vstupy a na moderní rychloběžné turnikety Swing barier řídící pohyb návštěvníků centra. Pro zabezpečení šatních skříněk bylo dodáno 327 kusů skříňkových zámků Locker lock RFID. Systém čteček a šatních zámků je navzájem propojen řídícím pokladním systémem.

kb
Komerční Banka, a.s.

Komerční banka patří k nejvýznamnějším zákazníkům naší společnosti. Podílíme se na budování centralizovaného přístupového systému tohoto bankovního domu. Systém zahrnuje téměř 100 objektů, které jsou připojeny pod jednotnou správu a dohled.

Nemocnice-FM
Pavilon chirurgických oborů Nemocnice F-M

Rozšíření stávajícího přístupového systému o nově budovanou budovu – Pavilon chirurgických oborů. Řešení je vystaveno na bezkontaktní technologii Motorola INDALA a dodávka obsahuje více jak 30 stanovišť pro otvírání dveří do vyhrazených prostor uživatele a ovládání 2 výtahů jak z jednotlivých pater tak i z kabiny výtahu. Systém bude začleněn do stávajícího ACS systému nemocnice.

hotelmoravalogo
Hotel*** Morava Otrokovice

Dodávka hotelového systému pro přístup do pokojů s 37ks zámků KABA E-790K Chrom a venkovní čtečkou pro ovládání posuvných dveří hlavního vstupu do hotelu. Součástí dodávky je programovací jednotka FDU plnohodnotně spolupracující s recepčním SW.

VTP...Jihlava
VTP a Centrum pro transfer technologií v Jihlavě

Přístupový systém vystaven plně na bezdrátové technologii APERIO. Dveře vědeckotechnického centra jsou osazeny 92ks Aperio E100/E100P/C100 Mifare a příslušenstvím. Softwarové řešení naší společnosti splňuje náročné požadavky zákazníka na spolehlivost, průkaznost pohybu držitelů identifikačních karet a jednoduchost obsluhy.

deposit
Prague Safe Deposit s.r.o.

Dodávka přístupového systému do společnosti spravující bezpečnostní schránky a trezory pro nejnáročnější klientelu, což sebou přináší ty nejvyšší požadavky na celkovou bezpečnost systému. Naše řešení je vystaveno na bezkontaktní technologii společnosti HID. Softwarové řešení naší společnosti splňuje náročné požadavky zákazníka na spolehlivost, průkaznost pohybu držitelů identifikačních karet a jednoduchost obsluhy.

prague
Pražská Informační Služba

Dodávka přístupového a docházkového systému pro pracoviště veřejné správy. Systém využívá k identifikaci zaměstnanců bezkontaktních karet Indala. K výhodám našeho programového modulu “docházka” patří pružnost matematického aparátu pro výpočet odpracované doby. Toto nám umožňuje přizpůsobení se individuálním požadavkům zákazníka na již zavedený systém způsobu výpočtu.

conkline
CONKLINE, a.s.

Dodávka docházkového systému pro výrobní společnost. Systém využívá k identifikaci zaměstnanců bezkontaktních karet EM Marin. Docházkový terminál je připojen přímo do lokální počítačové sítě a napájen prostředky POE. K výhodám našeho programového modulu “docházka” patří pružnost matematického aparátu pro výpočet odpracované doby. Toto nám umožňuje jak vytváření pravidelně se opakujících pracovních turnusů (ranní – odpolední – noční), tak i vytváření individuálních pracovních plánů pro každého zaměstnance.