Partneři

Společnost se vždy snaží vyjít svým zákazníkům maximálně vstříc, a to jak na poli efektivního a okamžitého servisu svých výrobků, tak v šíři portfolia nabízených produktů tak, aby pokryla potřeby i těch nejnáročnějších klientů.

K dosažení těchto cílů navázala společnost spolupráci s řadou obchodních partnerů. Z těch nejvýznamnějších můžeme jmenovat následující:

HID GLOBAL

HID Logo

Nadnárodní korporace zabývající se vývojem a výrobou hardwarových řešení pro všechny oblasti bezpečnostních identifikačních systémů. Jejich produkty se zaměřují na oblasti fyzické a logické kontroly přístupu a patří mezi ně identifikační karty a jejich čtečky, tiskárny identifikačních karet, zařízení pro bezdrátové platby, prostředky identifikace zemědělských zvířat a mnohé další. Od roku 2000 je tato společnost součástí celosvětově největší skupiny věnující se oblasti identifikačních systémů ASSA ABLOY.

POSIFLEX

posiflex logo

Světový leader ve vývoji a výrobě terminálů s dotykovými obrazovkami a souvisejících periferií. Produkty této společnosti našly využití v mnoha obchodních a průmyslových oblastech, jako např. zdravotnictví, stravování, prodejní a výdejní místa a mnohé další. Společnost byla založena v roce 1984 a sídlí na čínském ostrově Tchaj-wan.

ISIS s.r.o.

ISIS_logo0

Společnost zaměřující se na vývoj a dodávky stravovacích systémů. V současné době jsou stravovací systémy této společnosti provozovány ve velkém množství provozoven, od nejmenších jídelen a restaurací pro cca 100 zákazníků denně, až po rozsáhlé propojené stravovací systémy využívané denně až 10.000 zákazníky.

ASSA ABLOY

AA_DB_ASSA_bw_300dpi

Společnost ASSA ABLOY je přední světový výrobce a dodavatel komplexního řešení uzamykacích dveřních systémů. ASSA ABLOY klade důraz na zabezpečení, bezpečnost a snadné ovládání, tak aby byly splněny všechny potřeby a požadavky uživatelů.

KABA SAFLOK

kaba-SAFLOK-LOGO

Společnost KABA-SAFLOK je lídrem v oblasti řešení hotelových vstupních systémů.
Její bezpečnostní systém umožňuje kontrolu pohybu hotelových hostů a personálu.
Úspěch společnosti vyplývá z vysoké úrovně jejich produktů, elektronických kartových vstupních systémů.